leftleftright
Login:
Heslo:

Vybavení

V menu vlevo najdete další podrobnosti ke kostýmům i výzbroji

Dobové zařazení

Na bitvu budete vpuštěni pouze s dobovým kostýmem. Dobový kostým je pro homérské období velmi starý a občas až nenositelný, jsme proto značně tolerantní a uspějete i s kostýmy řádově o stovky let mladšími. Při svých variacích, zůstaňte prosím ještě v Řecku a to nejvýše klasickém Řecku. Řím už k nám netahejte. O historickém zasazení bitvy Trója - zde najdete dostatečně obsáhlé informace k dobovosti.

Jak a za co získáte bonus do bitvy

Základní počet životů je 2, ty dostane každý, kdo přijde v řeckém kostýmu bez prohřešků. Bonusy pak udělujeme následovně:

Při získávání bonusů můžete dosáhnout nejvýše 5 životů. Všechny obonusované propriety musí být odpovídat historickému zasazení bitvy - za gotické nohy vám nikdo nic nedá a ještě je budete muset sundat.

Možná jste si všimli, že došlo ke snížení bonusů oproti předchozím ročníkům. Není to proto, že bychom chtěli bitvu plnou naháčů, máte-li výzbroj na naše období, určitě si ji vezměte; na druhou stranu vás nechceme trestat za to, že ji nemáte. Skutečně, pěkně naaranžované prostěradlo může dělat divy!